Styret

Om styret i Norges Rugbyforbund:

Norges Rugbyforbund (NRF) er særforbundet som organiserer aktiviteten rullestolrugby, rugby league, rugby union, gaelisk fotball og australsk fotball i Norge.
Det er litt over 30 aktive klubber og ca 1500 medlemmer.

Styret i særforbundet er forbundet høyeste organ mellom forbundstingene. Forbundet har en generalsekretær som er ansatt på fulltid, og flere klubbutviklere som jobber ut mot klubbene lokalt.

Per t 2

Per Thorkildsen

Tillitsverv: President

E-post: per.thorkildsen@rugby.no

Jules sh

Jules Crossley-Nilsen

Tillitsverv: Visepresident

E-post: jules.crossley-nilsen@rugby.no

Erik 3

Erik Baret

Tillitsverv: Styremedlem

E-post: erik.baret@rugby.no

Henrik 2

Henrik Mærøe

Tillitsverv: Styremedlem

E-post: henrik.maroe@rugby.no

Karina B. TRK sh

Karina Breuer

Tillitsverv: Styremedlem

E-post: karina.breuer@rugby.no

Håvard Hansen

Håvard Hansen

Tillitsverv: Styremedlem

E-post: haavard.hansen@rugby.no

leiflarsensh

Leif Larsen

Tillitsverv: Varamedlem

E-post: leif.larsen@rugby.no

Sigrid sh

Sigrid Dyrkorn

Tillitsverv: Varamedlem

E-post: sigrid.dyrkorn@rugby.no

Close Button