Norgesmesterskapet i Rullestolrugby

Norgesmesterskapet i Rullestolrugby ble startet som en del av NM-Veka i August 2018.

Steder avholdt:

– Norgesmestere: Born to Run (Oslo Rullestolrugbyklubb)
2019 – NM-Veka Stavanger – Norgesmestere: Wheels of Destruction (Klyve IL – Rugby)
2020 – Hamar / Stange (Avlyst pga Covid-19)
2021 – Sarpsborg
2022 – Skien

Loading...
Oversikt
  • Norgesmesterskapet i Rullestolrugby 2020 (NM-Veka)
  • Siste 10 kamper
  • Alle kamper
  • Påmeldte lag
  • Tilhørende turneringer
  • Neste 10 kamper

Norgesmesterskapet i Rullestolrugby 2020 (NM-Veka)

Organisasjonsnavn PoengMåldifferanse
No data found...

ALLE KAMPER

Dato Tid Kampnr Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Dommer
No data found...

Results from the National Championships in Wheelchair Rugby 2019

  1. Space – Wheels of Destruction (Klyve Idrettslag)
  2. Place – Born to Run (Oslo Wheelchair Rugby Club)
  3. Place – Hot Wheels (Trondheim Rugby Club)

Turneringsansvarlig:
Erik Baret (Norges Rugbyforbund)

Transportansvarlig:
Ina-Camilla Lysnes

Kioskansvarlig:
Ina-Camilla Lysnes

Klassifiseringspanel:
Nina Enersen
Tone Bråtteng

Ansvarlig Dommere og Sekretariat:
Erik Baret

Dommere:
Ewelina Kalminska (Polen)
Egzon Kuka (Norges Rugbyforbund)
Rolf Are Farmen (Norges Rugbyforbund)

Sekretariat:
Anja-Beate Berge (Klyve IL – Rugby)
Lene T. H. Branstad (Oslo Rullestolrugbyklubb)
Stein Henriksen (Oslo Rullestolrugbyklubb)
Sigrid Eide Stensvold (Klyve IL – Rugby)

Bilder fra 2019

Resultater fra NM i Rullestolrugby 2018

  1. Plass – Born to Run (Oslo Rullestolrugbyklubb)
  2. Plass – Wheels of Destruction (Klyve Idrettslag)
  3. Plass – Stavanger Rugbyklubb
  4. Plass – Bergen Rugbyklubb

Her finner du alle protokollene fra kampene.

Turneringsansvarlig:
Erik Baret (Norges Rugbyforbund)

Assisterende turneringsansvarlig:
Ole Flote (Norges Rugbyforbund)

Klassifiseringspanel:
Gunhild Bottolfsen (Oslo Rullestolrugbyklubb)
Kjetil B. Sigurdsen (Klyve Idrettslag)

Ansvarlig Dommere og Sekretariat:
Karol Malec (Polen)

Dommere:
Elwira Zielska (Polen)
Jarek Malec (Polen)
Karol Malec (Polen)
Monica Dziedzic (Polen)

Sekretariat:
Alena Zubrzycka (Bergen Rugbyklubb)
Anja-Beate Berge (Klyve Idrettslag)
Anila Meco (Klyve Idrettslag)
Lene T. H. Branstad (Oslo Rullestolrugbyklubb)
Line Fischer Østlyng (Trondheim Rugbyklubb)
Piotr Jablonski (Polen)
Rolf Are Farmen (Klyve Idrettslag)

Bilder fra 2019

Close Button